Atrakcje

Zapraszamy do skorzystania z licznych atrakcji na terenie naszego ośrodka. Dla osób które lubią spędzać czas na sportowo dostępne są boiska do koszykówki oraz siatkówki, ponadto na stanie mamy dostępne rowery górkie które bedą mogli Państwo wypożyczyć i ruszyć na przejżadżkę po pobliskich lasach.

W naszym ośrodku dostepne jest również pole namiotowe które jest idealne na przyjemne letnie upalne dni, a dzięki dużej ilości zieleni wystepuje też przyjemny cień, który pozwoli na spokojny wypoczynek. Do dyspozycji osób spędzających czas pod namiotami dostępny jest caravaning z przyłączem do prądu dla Państwa dyspozycji. Parking samochodowy jest nieodpłatny.

Nie zapomnieliśmy też o naszych najmniejszych wczasowiczach i specjalnie dla nich utworzyliśmy plac zabaw, udostępniliśmy także stoły do ping-ponga, Cymbergaja oraz z piłkarzykami. Natomiast wieczorami wspólnie z Państwem spotykamy się przy palenisku gdzie możemy usmażyć kiełbaski, ziemniaki i nne smakołyki i wspólnie bawić się do świtu.

Spływ kajakowy oraz wędkarstwo

Specjalnie dla naszych klientów organizujemy raz w tygodniu spływy kajakowe po rzece Radwi. Jest to wspaniała forma wypoczynku połączonego ze sportem.
Dla wszystkich zagorzałych wędkarzy polecamy zabrać ze sobą swoje wędki. W rzece jak i w jeziorze znajduje się wiele ryb. Bedą mogli Państwo w ciszy i spokoju oddać się swojej pasji wśród cienia drzew. Serdecznie zapraszamy!

Grzyby

Pobliskie lasy to istny raj dla grzybiarzy. Dlatego specjalnie dla Państwa udostępniliśmy naszą suszarnię grzybów w której skład wchodzi aż 48 sit! Dzięki temu będą mogli Państwo zabrać ususzone grzyby ze sobą do domu. Jest to idealna forma relaksu w chłodniejsze dni.

Świetlica i basen

W chłodniejsze dni, a także w przypadku słabszej pogody polecamy Państwu skorzystać z naszej świetlicy. W środku znajduje sie stół bilardowy, barek, a także kominek do ogrzania. Dla naszych najmłodszych wczasowiczów mamy dostępny basem w którym będą mogli się schłodzić podczas słonecznych dni.