Ośrodek Czapla

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć, poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające nasz obiekt oraz poszczególne drewniane domki w których gwarantujemy, że spędzą Państwo miło czas i spokojnie wypoczną oraz się zrelaksują

Domek typu "BRDA"

Domek drewniany typu Brda składa się z salonu w którym znajdą Państwo radio oraz telewizor do Państwa dyspozycji, ponadto dostępne sa dwa pokoje sypialne, aneks kuchenny w którego skład wchodzi czajnik, lodówka oraz naczynia gotowe do użytku. W łazience natomiast znajduje się wanna. Bedą mogli również Państwo relaksować się na dużym zadaszonym tarasie.

Domek typu "TRAMP"

W skład tego domku wchodzą dwa pokoje w każdym z nich dostępny jest telewizor, a także radio. W domku znajduje się również ubikacja wraz z łazienką w której dostępny jest prysznic. Nasi goście mają również do aneksu kuchennego w którego skład wchodzi czajnik oraz lodówka, a także pakiet naczyń.

Przystań

Na terenie naszego ośrodka znajduje się również przystań z której mogą Państwo korzystać. Do użytku dostępne są kajaki, rowery wodne, a także istnieje możliwość popływac na łódce. Osób które nie będą chciały korzystać z dostępnego sprzetu mogą opalać się przy brzegu lub popływać.

Domek typu "SEMPOLANKA"